.

.

WSZJJ Дома Чевли Рек Дрвени Чевли Складирање Организатор Носителот Кабинет Поместена Седиште Дневна Соба Мебел Чевли Кабинети

WSZJJ Дома Чевли Рек Дрвени Чевли Складирање Организатор Носителот Кабинет Поместена Седиште Дневна Соба Мебел

DEN 13226.40

Од стока
Во продавницата

Број На Модел : Број На Клупата.Место На Потекло : Кина.Специфични Употреба : Број На Решетката.Оваа пластовидно чевли решетката е одличен начин да се вредни над подот.На проширување со чевли решетката е изградена на обложен челик и strengh пластика на страни.Општа Употреба : Мебел Дома.Инсталација Метод : Собрание.Изглед : Модерна.Стил : Современ Кинески.Тип : Дневна Соба Мебел.Применливи простор : дневна соба.Укината : Нема.Материјал : HDF + СТП Перница.Оваа складирање чевли рек носител е дефинитивно вашиот паметен избор за враќање на вредни простор во домот.Чувајте ги вашите простор уреден со овој чевли решетката.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне