.

.

Dpliu Автомобил На Задното Седиште Складирање Торба Одредување Торба Додатоци Цртан Филм Животинско Вез (Боја : Б)

Dpliu Автомобил На Задното Седиште Складирање Торба Одредување Торба Додатоци Цртан Филм Животинско Вез (Боја

DEN 600.00

Од стока
Во продавницата

★ Фланелен боксери материјал : Ние користиме високо квалитетни фланелен боксери материјал, се чувствуваат удобно и пријатно, и да се обезбеди дополнителна заштита за вашето седиште. ★ Лесно да се инсталира и расклопување : Тоа не го попречуваат седиштето и седечка поза, не влијае на користењето на сигурносен појас, и ја елиминира скриени опасности на возење. ★ Мулти-функција на чување : мали димензии, голем капацитет, удобен и практичен, да ги задржи на седиштето чисти, само за складирање торба, нема други производи. ★ Заштитна Седиштето совршен автомобил за додаток кој лесно може да се заштити вашиот автомобил седиште од прашина, нечистотија и чевли отпечатоци, одржување на вашиот автомобил чистење на сите времиња. ★ Најдобра услуга на клиентите и 100% пари гаранција за враќање на : Ние го цениме вашиот шопинг искуство многу, па ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате и ние ќе ви гарантира совршено решение. - Име на производ : Автомобил назад складирање торба / мулти-функција за складирање вреќа / автомобил патување резерви.- Боја : Shiba Inu, Husky, Bull Terrier, Граничниот Коли.- Материјал : фланелен боксери, полиестер, пластични лагер.- Бруто тежина : 1.2 кг.По безбедно пакување : 1.7 кг.- Големина : 21.5 × 17.5 × 10cm.- Карактеристики : Цртан филм верзија на автомобилот складирање торба, подобрување на користењето на просторот во внатрешноста на автомобилот, да се избегне расфрлани предмети, поклопецот за складирање кога не е во употреба, се зачува простор.Цртан филм вез, полн со три-димензионални.- Предмет : Овој автомобил складирање торба е соодветна за сите модели, лесно за чување на предмети, да зачувате простор и чистење на автомобил.- Забелешка : за Производот фотографии се направени во вид.Хроматските аберации обично настанува поради разликите во светлината и аголот.Ова не е голем квалитет прашање.- Вклучува : 1 * Чување торба.Содржи само еден автомобил складирање торба, не вклучувајќи и други производи на сликата.- Имаме голем број на различни видови на автомобил складирање кеси, добредојдовте на нашата продавница да купат повеќе производи.Превозот време : Нашите превоз период е 10-20 дена, ве молиме да бидете трпеливи.Ви благодариме за вашиот избор и се надевам дека ќе имаат среќен shopping In цел да се осигура дека ќе го добиете пакет, веднаш штом е можно, ве молиме да го пополните детални адреса (улица, куќен број, поштенски код)ви посакувам среќен живот.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне