.

.

Бебе Момче Каузална Тимови Младата Татко е Момче Romper Т-Маица+Маскирни Панталони+Шапка Летна Облека Сет

Бебе Момче Каузална Тимови Младата Татко е Момче Romper Т-Маица+Маскирни Панталони+Шапка Летна Облека Сет

DEN 119.76

Од стока
Во продавницата

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Рака Мие Само.Материјал : Памук мешавина, со висок квалитет, мека ракување, удобно и дише да носи, не било не иритирачки вашето бебе на кожата.Дизајн : Едноставен, но стилски, "Татко е момче" писмо за печатење кратко sleeve romper врвот, солидна боја и кавер-шорцеви.Повод : Пролет, Есен, Лето.Совршен за секојдневно носење, излети, семејството дена, посебни прилики или photoshoot, вашиот малку момчиња ќе добиете многу комплименти носи тоа.Возраст : Погоден за вашето бебе на возраст од 0-3 месеци 3-6 месеци 6-12 месеци, 12-18 месеци.Пакетот Вклучува : 1* кошула врвот+1*шорцеви.Рака мие препорачувам со ладна вода, не кајгана, висат линија или сува.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне