.

.

YEASOU Предводена од Предната Решетка Светлина за 2004-2019 Ford F150 F250 F350 Raptor и 2013-2018 Dodge Ram меморија 1500,3 Компјутери Килибар Леќа Жолто Светло

YEASOU Предводена од Предната Решетка Светлина за 2004-2019 Ford F150 F250 F350 Raptor и 2013-2018 Dodge Ram

DEN 791.76

Од стока
Во продавницата

Fitment : Ова предната решетка светла компатибилен за 2004-2019 Ford F150 F250 F350 Raptor,2013-2018 Dodge Рам 1500. Функција : Оваа решетка светлина направени од издржлив високо квалитетна ABS,водоотпорен и dustproof,заштити вашата безбедност, со тоа што вашето возило повеќе око-фаќање кога се вози во врнежлив или нејасна дена.Инсталација : едноставен за инсталација,plug and play,секоја светилка ќе бидат испратени до вас со соодветен конектор,Инсталирај го на предната решетка на автомобилот, или можете да DIY инсталирај го на друго место.Универзална 12 V Возила Поддршка.Пакет се Вклучени : 3x Решетката Светла и 3x Жица Подигнат Конектор(Не се вклучуваат на скара).Гаранција : 180 Денови налог.Ако имате било каков проблем во врска со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил.Дел број : ДА-F150-AA.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне