.

.

Cuties - CR6001 - Преовладуваат Cuties Бебе Пелени Големина 6, Над 35 кг.

Cuties - CR6001 - Преовладуваат Cuties Бебе Пелени Големина 6, Над 35 кг.

DEN 613.92

Од стока
Во продавницата

Тешки absorbency : Брзо дејствување супер абсорбента полимери заклучување далеку wetness и ја чува кожата сува.Се водат Одговара : Мека еластичен страна панели, со внатрешен течење чувари се движи со вашето бебе да помогне да се спречи протекување.Премиум удобност : Cottony меки материјали опкружувачки вашето бебе во удобноста.Одлично за чувствителна кожа : Противалергиски лагер со Алое, Камилица и Витамин Д. Премиум карактеристики : Refastenable Зафат-табови за лесно инспекција & прилагодување, дише зони, еластична корселе, животински азбука графика и wetness индикатор.Одлична истекување заштита Cottony меки материјали Меки растеглив појас & страна панели, Противалергиски екстра мек лагер со природни растенија, Витамин Е и Алое Направени во САД.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне