.

.

1 BUC Мали Тенки цилиндар ЗА AirTAC тип SDA25-5 серија Мини пневматски стандард цилиндар

1 BUC Мали Тенки цилиндар ЗА AirTAC тип SDA25-5 серија Мини пневматски стандард цилиндар

DEN 1118.40

Од стока
Во продавницата

Име на производ : Воздух Цилиндар Модел : СДА 25*5. Материјал : Алуминиум Легура Работната Течност : Воздух.Род : 25мм Удар : 5mm.Електронски Компоненти Пневматски Цилиндри 25мм Понесе 5mm Удар Компактен Тенок Воздух Цилиндар SDA25*5. Бесплатен превозот од e Packet.Бојата на објектот може да се разликува малку поради фотографија и свој компјутер.Пакет Содржина : 1 * SDA25*5 Воздух Цилиндар Сосема нов и добар квалитет.Тоа е широко се применува за автоматска опрема во лесна индустрија, хемиска индустрија, текстилната индустрија, електронски и машинската индустрија.СДА серија пневматски воздух цилиндар, пневматски компонента.Обично, ние ќе ги испратите вашите производи во рок од 2 работни денови и да се пополни на следење на број во рок од 4 работни денови.И ние ќе се прошири нашите ракување со времето кога имаме празник.Се надевам дека ќе може разбирање.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне