.

.

Morobor Мулти-Боја Паста Кука, 8pcs Силна Декоративни Закачалки, Лепило Ѕид Куки за Бесење, Шарени Пластични Куки за Ранец, Крпа, Клуч, Грб, Симпатична Куки за Детска Соба

Morobor Мулти-Боја Паста Кука, 8pcs Силна Декоративни Закачалки, Лепило Ѕид Куки за Бесење, Шарени Пластични

DEN 242.16

Од стока
Во продавницата

Случаен боја натпревар : различни бои се на располагање, како што се шумски зелена, lohas жолта, зелена црвена, длабоко морето, сини, и различни бои, исто така, може да се меша и се исти.Даде целосна претстава за вашата имагинација и додадете малку боја во вашиот живот.Сигурен и издржлив материјал : производот е изработен од ABS пластика, материјал, кој е безбедно, не-токсични и без мирис, и нема да влијае на здравјето на децата.и тоа е цврсто прикачена на ѕид и не ќе падне на волја.Никаква трага на лепливоста, нема штета на ѕидот.Интересен дизајн : Инкорпорирање на Lego и Тетрис елементи, тоа е забавно и практично, со различни бои за да изберете од, и тоа може да биде поставено на собата, која може да биде зачувана и е исто така една убава пејзаж, две куки за секој производ, што е повеќе практични и може да се дистрибуираат на тежина, не е лесно да падне.Широко се користи : Оваа кука е многу инклузивно, тоа може да се користи во детски соби, спални соби, кујни, бањи, и може да се стави во различни форми, само за да се направи вашиот дом да изгледа поинтересно.Лесен за инсталација : Прво, проверка на ѕид суво, а потоа се откине налепница во долниот дел на кука.Инсталацијата не е завршена со последните лепење и со притискање на.Инструкции : може да висат вашата облека, schoolbags, чадори, ѓердани од неа или можете да користите две куки да се откажам држачи за главата на неа да се направи соба чисти и убави.Различни пост методи за отклучување на различни забава, даде целосна претстава за вашата имагинација.пакетот вклучува : лепило ѕид куки има 4 бои, а секоја боја има 2pcs на кука.На задната страна на производот е опремен со двострано лента,8pcs вкупно.напомена : ве Молиме оставете малку грешка на големината поради прирачник за мерење.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне