.

.

YYC 12Pcs ноќта на Вештерките Стил Тиква Туш Завеса Куки Декоративни Дух Бања Смола Туш Завеса Прстени (Стил 1)

YYC 12Pcs ноќта на Вештерките Стил Тиква Туш Завеса Куки Декоративни Дух Бања Смола Туш Завеса Прстени (Стил

DEN 383.76

Од стока
Во продавницата

Ноќта на вештерките стил тиква или дух туш завеса кука .Ќе се гордееме во вашата бања, и овие куки ќе го задржи вашето модерна или традиционален бања во потрага зашеметување.Овие туш завеса куки висат лесно и задржете безбедно на директно или криви туш завеса прачки до 1 Инчи во дијаметар.Ќе ви се допаднат овие туш завеса куки.Совршен подарок за вашиот дом.Пакетот вклучува : 12 Компјутери x Туш Завеса Кука.(Други работи кои не се вклучуваат).Ying Ying Шик е регистрирана трговска марка на интелектуална сопственост се заштитени.Материјал : Смола + ' Рѓосувачки Челик.Лесен за употреба .Држете сигурно на директно или криви туш завеса прачки до 22-30 mm(0.8"-1.1" ) Инчи во дијаметар.Одлична декорација за завесата на вашата соба или туш завесата на вашиот тоалет!Забелешка : Според светлина и различни монитор,боја може да се малку.Различни како слики.Покрај тоа,ве молиме овозможи 1-2cm се разликуваат поради прирачник за мерење.Ви благодариме за разбирањето!.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне