.

.

Idiytip Нерѓосувачки Челик Се Справи Со Јазик Scraper Почиста Четка Орална Хигиена Нега Алатка

Idiytip Нерѓосувачки Челик Се Справи Со Јазик Scraper Почиста Четка Орална Хигиена Нега Алатка

DEN 967.20

Од стока
Во продавницата

Материјал : не ' рѓосувачки челик.Големина : L * W : 12.6 * 4.6 cm.Тоа е толку практични и професионални за секојдневно користење.Тоа исто така може да се користи за општи козметички цели.Уникатен дизајн, лесен за употреба и да работи по пристапни цени.Нерѓосувачки Челик Орален Јазик Четки Јазик Средства За Чистење Трајни Јазик Гребење.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне