.

.

GB005WJSA Далечински Управувач Замена - Компатибилен со Остар LC50LE650U ТВ

GB005WJSA Далечински Управувач Замена - Компатибилен со Остар LC50LE650U ТВ

DEN 119.76

Од стока
Во продавницата

Up Start Компоненти Замена GB005 WJSA Далечински Управувач за Остар LC50 LE650 U.Дизајниран за лесна замена и работата.Брза замена, Нема програмирање е потребно, Само инсталирајте батерии и употреба.Направени од премиум квалитет на материјали за долгорочната трајност.Батерии не се вклучени.Потребно : 2 AAA.Up Start Компоненти Замена GB005 WJSA Далечински Управувач за Остар LC50 LE650 UPlease answer : ___________________________ note : Ова е Up Start Компоненти Бренд замена дел, НЕ е ОЕМ производ.Сите се споменува на бренд имиња или модел описи се направи строго да се илустрира компатибилност.Сите бренд имиња и логоа се регистрирани заштитни марки на нивните соодветни сопственици.Овој производ не е поврзано со било брендови и не е покриена под никакви гаранции понудени од страна на оригиналниот производител.Никакви гаранции за овој производ се нуди исклучиво со Up Start Компоненти.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне