.

.

SNRIQ Преносни Switch Игра Картичка Случај Компатибилен со Nintendo Switch - 24 Slots Игра Картичка Складирање Кутија Носители (Боја-А)

SNRIQ Преносни Switch Игра Картичка Случај Компатибилен со Nintendo Switch - 24 Slots Игра Картичка Складирање

DEN 1785.60

Од стока
Во продавницата

Продавница & организираат до 24pcs Switch Игра Картички.Тешко школка за чување за да се Префрлате Игра Картички.Мека inset слотови совршен за да се заштитни игра картички.Пренослив,Лесни,Шок-отпор, Анти-нула.Лесно да се игра картички во и надвор.Компактен & преносни доволно да се лизга во џеб, ранец и чанта, лесно да се земе on-the-go.Specification Size : 16cm*8.5 cm*1.5 cm Weight : 83g It може да се одржи до 24 Игра Cards Feature Comprehensive заштита : надворешноста е направен од високо-квалитет тешко школка материјал, кој е водоотпорен, dustproof, и shockproof, ефикасно заштита на Прекинувачот игра картичка од влијанието и паѓа.Внатрешноста е направена од мека обвивка материјал, се намали на 1 : 1 картичка позиција, и да се Префрлат игра картички се поставени преклопуваат, без тресење.Удобен за носење : компактен дизајн, може да се држи во една рака, и може да се носи во џеб или торба.Ова е исклучителна Switch НС игра картичка складирање кутија погоден за патување, патување до работа, бизнис патувања, пријатели, дружења, забави и сл.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне