.

.

Моделот Хартија Пакет - Дино Мите - 17 Двострано 12x12 Колекција Вклучува 34 Модели - Scrapbooking-Карта во донесувањето Одлуки Изработката по Мис Кејт Cuttables

Моделот Хартија Пакет - Дино Мите - 17 Двострано 12x12 Колекција Вклучува 34 Модели - Scrapbooking-Карта во

DEN 383.76

Од стока
Во продавницата

ЗА УБАВИ КРЕАЦИИ : Со оваа Специјалност Хартија пак сте добивање на 16 - 12"x12" листови хартија, совршен за вашата scrapbooking креации, така што можете да ги вашите спомени жив и да се создаде симпатична keepsakes за вашите деца и блиски.ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ : печатени занает хартија од најдобрите квалитет, па можете да остатокот увери дека сте добивање на најдобри.Нашите бележник хартија е Киселина и Lignin Слободни Архивски Квалитет (прекрасни шарени цртежи, кој никогаш нема да избледи) 80lb Премиум Специјалност Хартија Карактеристики Hi-Дефиниција ТЕХНОЛОГИЈА на Печатење.Двојно Двострано wih 4 Листови на 4 X4 Елементи.ОРИГИНАЛНИОТ СИМПАТИЧНА ДИЗАЈНИ Се : Дино Мите Хартија Пак има широк спектар на дизајни, вклучувајќи ги и Диносаурусите, Volcanos, Песни, Нога Отпечатоци, Јајца, Triceratops, Pterodactyl, Т-Рекс, Ѕвезди, Polkadots, Rawr!Наслов Chomp Наслов Лисја, Brontosaurus ТЕМА : Работи со Ноќ во Музејот на Природна Историја Патување Јура Парк Светот Деца Роденден.ГАРАНЦИЈА за враќање на ПАРИТЕ : Ако не сте целосно задоволни, ние ќе ви даде целосна наплата без прашања праша!САКАТЕ ПОВЕЌЕ?Проверете го нашиот широк спектар на печатени на хартија со над 40 различни групи за да изберете од!Само кликнете на "Мис Кејт Cuttables" линкот погоре овој производ е насловот.Повеќето од Суштинско значење Дизајнер Моделот Хартија Пакет За Сите Scrapbooking Enthusiasts Do што сакаат да се трошат време scrapbooking и создавање трајни спомени?Се секогаш на внимавате за нови набавки со симпатична дизајни?Не сакате ништо помалку од најдобрите?Тогаш не гледам понатаму, бидејќи ние сме ли покриени!Мис Кејт Cuttables печатени бележник хартија пакет е токму она што ви треба!Супериорен Quality The бележник хартија, листови се направени со најдобрите квалитетни хартија што е киселина и lignin слободни за најдобри резултати, а максималната архивски квалитет.Трудот е единствен еднострани па можете да го користите секој мало парче, без да изберете на која страна да ја користите.Зачудувачки Designs The симпатична дизајни се одлични за деца, деца, тинејџери, семејства, На Дино Мите Хартија Пак има широк спектар на дизајни, вклучувајќи ги и Диносаурусите, Volcanos, Песни, Нога Отпечатоци, Јајца, Triceratops, Pterodactyl, Т-Рекс, Ѕвезди, Polkadots, Rawr!Наслов Chomp Наслов Лисја, Brontosaurus ТЕМА : Работи со Ноќ во Музејот на Природна Историја Патување Јура Парк Светот Деца Роденден✔ Киселина и Lignin Слободни Хартија (нашиот труд НЕМА да го оштети други работи) ✔ Архивски Квалитет (прекрасни шарени цртежи, кој никогаш нема да избледи) ✔ 80lb Премиум Специјална Хартија ✔ Еден Двострано Печатење ✔ 16 Висок Квалитет 12" x 12" Печатени Листови на хартија (по пакет) ✔ Карактеристики Hi-Дефиниција ТЕХНОЛОГИЈА на Печатење ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање на : Ние сме сигурни дека ќе љубов нашата печатени бележник хартија како многу како што го правиме, но, ако за било која причина не сте целосно задоволни, ние ќе ви даде целосна наплата без прашања праша!ДАЛИ ТИ ГО ГЛЕДАШ?Нашиот широк спектар на печатени на хартија со над 40 различни групи за да изберете од!Само кликнете на "Мис Кејт Cuttables" линкот погоре овој производ е насловот.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне