.

.

[Надгради Пакување] Assacalynn за Еднократна употреба Лице Маски Црна 50pcs Индивидуално Спакувани, 4 Слој за Еднократна употреба Маски Црно со бела Внатре за Возрасни Маж?

[Надгради Пакување] Assacalynn за Еднократна употреба Лице Маски Црна 50pcs Индивидуално Спакувани, 4 Слој за

DEN 407.76

Од стока
Во продавницата

Дише 4 ply црни маски : 50pcs индивидуално спакувани во 5 resealable zip кеси, 10pcs X 5 resealable zip кеси.Надгради Еластична Earloops : На Assacalynn за еднократна употреба црни маски употреба надгради пошироката earhooks кои не се лесно да се пробие и нема ропството на ушите.Во меѓувреме Можете да се врзуваат на јазол на увото куки за да се прилагоди на должината.Дури и ако носат маска за долго време, црно лице маска може да ви обезбеди со удобно искуство.Прилагодливи Носот Мост : На едно-користете маски за лице со 3 D дизајн се вклопува во лицето на сите агли.Црна расположливиот лицето маска усвојува вграден во метал носот клип околу мостот на носот, кој одговара на обликот на носот и се избегнува inhaltaltion од двете страни на носот.Кожата-Пријателски Материјали : На Assacalynn за еднократна употреба се соочуваат со маски се направени од добри квалитетни материјали кои не е раздразлива, меки и удобни.Четири слој маски за лице за мажи и жени се погодни за дом, канцеларија, училиште, парк, игралиште, ноктите салон и сл.Услуга : Assacalynn маски се направени во Кина, погоден за секојдневна употреба.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Assacalynn црна расположливиот лицето маска усвојува супер еластичен уво јамка и должина може да се прилагоди според лицето.Тоа не го компресира ушите за долго време носи и лицето маски ви даде многу удобно искуство во секое време.Црна расположливиот лице маски се користи главно за да се покрие корисници на устата, носот, и вилицата.Лицето маски може да го блокира јавните течност во воздухот.Расположливиот лице маски црна може да се примени во дом, канцеларија, училиште, парк, игралиште, ноктите салон и отворено велосипедизам, дома декорирање, патување и сл.Црна се соочуваат со маски не се погодни само за детето, жени, мажи, но исто така добар избор како деловен подарок или училиште присутни.Assacalynn црна расположливиот лицето маска усвојува супер еластичен уво јамка и должина може да се прилагоди според лицето.Тоа не го компресира ушите за долго време носи и лицето маски ви даде многу удобно искуство во секое време.Примена предмет : црна расположливиот лице маски се користи главно за да се покрие корисници на устата, носот, и вилицата.Лицето маски може да го блокира јавните течност во воздухот.Користете Scenarios The за еднократна употреба лице маски црна може да се примени во дом, канцеларија, училиште, парк, игралиште, ноктите салон и отворено велосипедизам, дома декорирање, патување и сл.Применливи луѓе : црна соочуваат со маски не се погодни само за детето, жени, мажи, но исто така добар избор како деловен подарок или училиште присутни.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне