.

.

Б Baosity Види Рака Нерѓосувачки Челик Поврзување Прачка Поправка Алатка за Garmin Fenix 3/ Fenix 5X Види Бенд Рака - Сребро.

Б Baosity Види Рака Нерѓосувачки Челик Поврзување Прачка Поправка Алатка за Garmin Fenix 3/ Fenix 5X Види Бенд

DEN 213.12

Од стока
Во продавницата

1 сет се состои од 2 парчиња Поврзување Прачка + 2 парчиња Screwdrivers.Завртка дебелина : 2.2x2.9mm.Функција за поврзување часовници и ремени.Должина по завртка за инсталација : 31.9x29.5мм.Компатибилен за Garmin Fenix 3/ Fenix 5 X Види Бенд Рака Адаптери.Добредојдовте на нашата продавница.Ако сте љубители на Спортови и Активности на Отворено ,ние ќе го обезбеди она што го сакате, и да ви даде многу се изненади.Опис : - 1 сет се состои од 2 парчиња Поврзување Прачка + 2 парчиња Screwdrivers. - Функција на поврзување часовници и ремени. - Компатибилен за Garmin Fenix 3/ Fenix 5 X Види Бенд Рака Адаптери. - Должина по завртка за инсталација : 31.9x29.5мм. - Завртка дебелина : 2.2x2.9mm.Спецификација : - Материјал : не ' Рѓосувачки Челик - Случајот со појас ширина : 26mm Package Вклучува : 2 Парчиња Поврзување Rod2 Парчиња Screwdrivers.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне