.

.

Над Вратата Куки Виси Крпа Рек - 18/8 Нерѓосувачки Челик Повеќе Користете Z Облик Кабинет Вратата Куки Се Користи Кујна, Бања, Спална Соба, Канцеларија За Складирање О?

Над Вратата Куки Виси Крпа Рек - 18/8 Нерѓосувачки Челик Повеќе Користете Z Облик Кабинет Вратата Куки Се Користи

DEN 697.44

Од стока
Во продавницата

3 Парче Сет - одлично за виси перење, кошули, крпи, облека итн.Изработени од нерѓосувачки челик - Тие никогаш не ' рѓа, ниту дамки на облеката.Можете да висат вашиот влажни крпи за тоа без да се грижиш за боење тоа.Се вклопува во текот на речиси сите внатрешни врати - совршени за кога ќе се кратки и на плакарот простор.Реверзибилна дизајн, па можете да се откажам ги на тенки или дебели врати.Секоја кука виси надолу за 2 1/4 инчи - Одлично за дома, продавница, работа, заводот и колеџ домови.Обликот на објектот овозможува да бидат поставени во текот на кабинет вратата премногу за бесење јадење крпа или декорација во кујната. *Вклучени во Подобро Домови & Градина Списание јуни 2018!* - Се неуредна, бидејќи на нешто? - Не е доволно простор за складирање, поради ограничувања? - Дали сакате да го промените сето ова?Ако одговорот е да, имаме производи треба, без лепак, без нокти, инстант решенија!!! - Тоа може да се користи насекаде во домот или надвор. - Користете го за рамка на врата, плакар, шкаф, шкафче, ambry, кревет baluster, туш завеса, кружна цевка, кујна, канцеларија, нови простории, дневна соба, mudroom, стан, провизии, отворено, кампување, простор за складирање, бар, шкафче соба, гаража, рамка на врата, гардероба, чевли кабинет, продавница за содржината на ковчегот, фиока, bedrail, туш завеса, цевка, како единечен или двоен фиока кабинет фиока ковчегот, спални соби, бањи и така натаму зачувате простор. - Да ги користите овие куки да се откажам вашиот крпи, капи, рачни торби, грб, дуксери, долги палта, прибор, кошница, облека, пластични кеси, Kraft хартиени кеси, чанти, џеб, ранци, вратоврска, безбол капи, ѓубре торба, салфетка, бања пешкири, облека, текстил, бањарки, венци, паричници, гитара, копчиња, панталони, облека, sweatpants, шамија, панталони, панталони, чадори, прибор, отворен/затворен скара, висат садови и тави, некои тешки леано железо и некои со дебели рачки и други значења, употребата е многу совршен. - Високо квалитетни нерѓосувачки челик материјал : направен од 18/8 нерѓосувачки челик, силна и стабилна.Имајте На ум - димензии на кука.Реверзибилна дизајн, па можете да се откажам ги на тенки или дебели врати.Тоа може да бидат обесени на вратите/партиции/виси прачки помалку од 1.7 инчи или 1,2 инчи.Тоа нема да висат врз нешто подебели.Пакет листа 3*Z кука.1*пакет.Клиентите Service If имате било какви прашања во врска со производот што сте го добиле,ве молиме контактирајте со нас без двоумење.Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне и да го подобрат вашето купување искуства.Гаранција една година замена гаранција од датумот на купување.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне