.

.

Kanto LX600SW Полно работно Движење Челик Студ ТВ Планината со SNAPTOGGLE Тешки-Должност за да се Префрлате Завртки за 34 до 65 Телевизори | за Метал Studs САМО

Kanto LX600SW Полно работно Движење Челик Студ ТВ Планината со SNAPTOGGLE Тешки-Должност за да се Префрлате

DEN 3839.76

Од стока
Во продавницата

ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА - Способен за поддршка до 100 lb., на LX600 SW може да биде безбедно поставена на челични studs до 16", освен.ПОДОБРУВАЊЕ на ГЛЕДАЊЕ, - Тешки-должност articulating оружје ќе ви овозможи да вртливата вашиот ТВ 45° во која било насока и навалување тоа -3° до +15° за да се постигне најдобар агол на гледање.НИЗОК ПРОФИЛ ДИЗАЈН - низок профил дизајн на LX600 SW им овозможува на вашиот ТВ да седат 2.2" од ѕидот, кога целосно повече.ЧИСТА SETUP - Кабел за управување со клипови се предвидени да погодно маршрута ваша кабли, додека пластични ѕид плоча опфаќа крие било знак на инсталација.СÈ што ВИ ТРЕБА - Да се обезбеди сигурна инсталација во челик studs, а етикетирани хардвер торба е предвидено со сите SNAPTOGGLE Тешки-Должност за да се Префрлате Завртки, хардвер, подлошки и изолација ќе треба да безбедно монтирање на вашиот ТВ во челик studs.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне