.

.

Руслан Fedotenko Њујорк Ренџерс Игра-се Користи Црна Bauer Стап од 2011 NHL Сезона - Друга Игра се Користи NHL Предмети

Руслан Fedotenko Њујорк Ренџерс Игра-се Користи Црна Bauer Стап од 2011 NHL Сезона - Друга Игра се Користи NHL

DEN 3599.76

Од стока
Во продавницата

Доаѓа со Сертификат за Автентичност од Fanatics Автентични.Категорија; Други Играта Користи NHL Предмети.Руслан Fedotenko Њујорк Ренџерс Игра-се Користи Црна Bauer Стап од 2011 NHL Сезона, Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени Руслан Fedotenko сувенири.Њујорк Ренџерс сувенири.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне