.

.

VODMXYGG Женска Оптоварување Чевли Мода Солидна Леопард Оптоварување Bowknot Сандали Партија Секојдневен Чевли

VODMXYGG Женска Оптоварување Чевли Мода Солидна Леопард Оптоварување Bowknot Сандали Партија Секојдневен Чевли

DEN 529.44

Од стока
Во продавницата

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Гумен ѓон. ✦Се грижи: (1 инч = 2.54 см) повеќе големината информации ве молиме погледнете на големината на табелата во сликата.Ве молиме погледнете ги нашите сопствени големина на табелата, наместо на големината на табелата. ❤️Прилики:Сандали за жени се речиси никогаш не се застарени, prefect за Внатрешна, Надворешна, Одмор, Забава, Повик, Дневна прошетка , Шопинг, Туризам, Возење, Патување, и така натаму.Тоа може да бидат заменети со панталони, фармерки, фустани, leggings, спортски, удобен и модерен. ❤️Мека и Удобност:Овие сандали се не се лизга, лесни со мека поместена footbed , која ви овозможува да одиме без чувство на беспомошна и ограничени, тие може да ги исполни вашите очекувања совршено.Удобен за носење и ги тргнеме, прави да се чувствуваат удобно при одење или стоење цел ден, сепак, заштита на вашата нога од намалувањето off.лист заврши накит jeweled sliver женска симпатична чипка морнарица одење espadrille се облекуваат убава отворено римски партија вечер каки црна мода високи потпетици оптоварување висока широк бел plataforma сребро искра ширина розова удобност италијански.жените слајдови двојно прилагодливи faux кожа и за плетенка слајд две лизга со т-рака патување еластична string кањонот плажа дама сјајна rhinestones бохемија дијамант флип boho пенливи т oceanside balla sadals ткаени crossover флип-апостолки буци пумпа стандард високи дебели дизајн блок пумпи кристал сатен pointy високи потпетици backless маче со револвер.Опис : Пета висина : 5.5 cm/2.16" Висина на платформа : 3cm/1.2" Пол : жени/девојки Горниот материјал : СТП Единствена материјал : гумена Обвивка материјал : Не Сезона : Летни,Пролет,Есен,Зима Погоден за сцени : Отворено / Дневно / Рекреација / Партија / Плажа / Работа Стил : слободно и мода Затвора метод : слајд во Пакувањето : 1 пар чевли.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне