.

.

ATIN Безжичен LAN Адаптер за WiFi Dongle RJ-45 Етернет Кабел за Samsung Smart TV

ATIN Безжичен LAN Адаптер за WiFi Dongle RJ-45 Етернет Кабел за Samsung Smart TV

DEN 1080.00

Од стока
Во продавницата

Овој Безжичен LAN Адаптер за Wi Fi Dongle ви овозможува безжично да го поврзете вашиот ПАМЕТЕН ТЕЛЕВИЗОР или smart Blu Ray на вашиот рутер и интернет, без потреба за оние проблематично Ethernet кабли.orks дури и ако имате рутер е во друга соба или на различни кат на вашиот рутер.Уживајте во стримување на содржина во и до 300 Mbps брзина користење на овој способен Wifi адаптер.Едноставно поврзување на вашиот ТВ или Bluray Играчот со користење на Ethernet порта за врска и USB Порт.Компатибилен со : (LCD Телевизии) KDL-22 EX308, KDL-40 EX520, XBR-52 HX900, XBR-52 HX909,итн.; (Blu-ray Плеер)бдп прикажува големи-BX37, бдп прикажува големи-S270 WM, бдп прикажува големи-S370, бдп прикажува големи-S280, итн.".

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне