.

.

Дома Основите Бран 6 Кука во Текот На Вратата Решетката за Бања, Спална соба или Плакарот Виси Грб, Облека, Капи, Торби & Крпа, Здрав Тешки-Должност Облека Организатор

Дома Основите Бран 6 Кука во Текот На Вратата Решетката за Бања, Спална соба или Плакарот Виси Грб, Облека,

DEN 1872.00

Од стока
Во продавницата

6 КУКА СТИЛ ВИСИ РЕК : 6 куки span вертикално низ.Тоа е погодно големина да биде поставен во текот на еден внатрешни работи врата, обезбедување брз пристап до објектите како што се вашето домашно милениче leashes, избор на марами, гломазна облеки, и секојдневната облека.НЕЖНО, НО се ОДРЖИ ЗДРАВ : На меки извајани куки со заоблени копчиња на овие двојна куките се дизајнирана да нежно се сфати вашата облека без snagging.ОДЛИЧНА ЗА СЕКОЈА СОБА ВО КУЌАТА : Нема повеќе да има компанијата фрли своите палта и предмети на врвот на троседот кога плакарот е исполнет до гребенот.Лесно место тоа foyer, па гостите имаат одредена зона да се откажам своите капи и шалови, или палта и totes како тие да влезат во вашиот дом.Или чувајте го во купатило па можете да имате свежа, чиста крпа и цела гардероба на чекање за вас, веднаш штом ќе се чекор да излезе од туш.За размена на инстант над вратата и виси складирање, овој сестран решетката може да биде.ДИЗАЈНИРАН ДА се сака И ПОСЛЕДНИТЕ : Направен од ' рѓа-доказ челик, ова текот на вратата рек обезбедува удобен и современи виси чување во спалната соба, бања, entryway, foyer, кујната.Мерки 17.25" x 5" x 10.75".

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне