.

.

ORICO Кабел Организатор Кутија Сет, 2 Кабел Кутија со Телефонот Таблета Носителот Застане и да се Тркалаат на Црна Кука и Јамка Лента, Големи и Средни Кабел за Управува

ORICO Кабел Организатор Кутија Сет, 2 Кабел Кутија со Телефонот Таблета Носителот Застане и да се Тркалаат на

DEN 911.76

Од стока
Во продавницата

ВРЕДНИ КАБЕЛ за УПРАВУВАЊЕ со КУТИЈА КОЛЕКЦИИ : 1 крупните(16.9 x 7.1 x 6,3 инчи) кабел менаџер кутија се вклопува 12 места моќ лента; 1 СРЕДНА(12.2 x 5.4 x 5.1 инчи) кабел менаџер кутија одговара на 6-8 места моќ лента.И се тркалаат кабел вратоврска да се организира дупки ви овозможи да управувате со вашите различни кабли и донесе подобро дисипација на топлина. Ова е кутија дека моќта лента или екстра кабли може да биде уредно во вкупен систем за уредно кабли.Овој стилски дизајн може да биде ставен во видлив места како што се дневна соба ТВ багажник, без да се нарушат атмосферата.Имате tripped со неуредна кабли на земјата?.Се кабли полн со табели е досадни сте?.ORICO Кабел Организирање Кутија Колекции се вклопува многу големини на места, surge protector, моќ лента и нуди повеќе простор за канапи, полнач адаптери и многу повеќе така лесно да се чисти до неуредна кабли одржување на работното место и дома чисти.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне