.

.

LJHH Автомобил Шофершајбната Покрие Снег, Возила Монтирани Зима Снег Доказ Автомобил Покритие Автомобил Облека Шофершајбната Маска, Мраз Мраз Отстранување Сонцето

LJHH Автомобил Шофершајбната Покрие Снег, Возила Монтирани Зима Снег Доказ Автомобил Покритие Автомобил Облека

DEN 996.00

Од стока
Во продавницата

【Сите Сезони】Нашите шофершајбната маска може да се користи во сите годишни времиња.Нашиот автомобил опфаќа може да сенка во лето, блок прашина во пролет, блок паднатите лисја во есен, и да се спречи мраз и снег во зима. 【Универзална Големина】шофершајбната зима корица вклопува пред прозорецот на 99 проценти возила. 【Лесен За Употреба】не треба да се грижите за ветрот дува далеку шофершајбната капак.Целосно се протегала да се покрие целата шофершајбната и wiper, затворач со прикачување на еластични ремени со куките на вашиот тркала за да се направи точна. 【Да зачувате Простор】Овие шофершајбната покритие може да биде укината станот за да зачувате простор кога не го користите.Зачувајте го вашиот простор. 【За Големината】За производи со многу избори, ве молиме да проверите на нашата големина на слики и опис на производот пред ставање на налози.Возила Монтирани Зима Снег Доказ Автомобил Покрие Снег Доказ Автомобил Облека Шофершајбната Покрие Снег Доказ Cover Product Опис : Универзална Големина и Лесен за Складирање : шофершајбната зима корица вклопува пред прозорецот на 99 проценти возила, како и возила, кабини и спортски автомобили.Со нашиот пред шофершајбната снег покритие за автомобили/cabs/спортски автомобили, можете лесно може да се свитка за складирање во вашиот багажникот или во задните седишта на возилото.Лесен за Инсталација : Целосно се протегала да се покрие целата шофершајбната и wiper, затворач со прикачување на еластични ремени со куките на вашиот тркала за да се направи точна.Ова ќе обезбеди покривање остане безбедно во место и нема да се грижите за силни ветрови повторно.Сите Сезони Заштита и Повеќекратна Употреба : Нашите шофершајбната сонцето сенка и ветер маска може да го блокира dusts во пролет, спречување на сонцето и УВ зраци во лето, да ги задржи на паднатите лисја далеку во есен, спречување на мразот и снегот во зима.Нашиот автомобил шофершајбната снег заштитник исто така, може да се користи како кампување мат, бебето се игра мат, и автомобил милениче подлога.antis Theft : Страничните панели се затвори во внатрешноста на предниот дел на автомобилот врати за да помогне да се спречи и да ги одврати крадци од крадење на шофершајбната заштитник и од тоа да биде воодушевен од ветрот.големина : 130*160cm Пакет Вклучуваат : 1x Car Шофершајбната Капак.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне