.

.

Дијамант Уметност Полжав На Камен Целосна Вежба Занает Дијамант Точки Сликарство Платно Понуда за Дома Ѕид Оркестарот(30x40cm Плоштадот Дијамант)

Дијамант Уметност Полжав На Камен Целосна Вежба Занает Дијамант Точки Сликарство Платно Понуда за Дома Ѕид Оркестарот(30x40cm

DEN 888.00

Од стока
Во продавницата

【ПОПУЛАРНИ ПРОИЗВОДИ】5 D DIY дијамант сликарство е новиот популарен производ, во споредба со традиционалните крстот вез, DIY дијамант сликарство е поубаво и чекори се едноставни. 【Стилски Ѕид Оркестарот & Совршен Подарок】5 D дијамант бојата може да биде зачуван за многу години и е многу погодна за декорација на вашата дневна соба, спална соба, канцеларија, трпезарија, бар или кое било место каде што сакате да одговара на различни декорација стилови.Тоа е совршен подарок за родендени и фестивали. 【Она што Ќе Добиете за】Висок квалитет на платно, 5d дијамант слики употреба на еколошки и без мирис лепила, супер слатка, може да се чуваат за долго време, така што на дијамант не е лесно да падне.Секој дијамант сликарство прирачник содржи група на алатки за изработка на цртежи, па нема потреба за купување на било кои други алатки. 【образовни природа на diy】 Завршувањето на DIY дијамант сликарство е процес на постојано да се прилагоди себе си и споделување среќен време со вашето семејство или пријатели.Тоа ќе биде подобро да образовни родител-дете соработка Кога ќе заврши оваа дијамант сликарство со вашето дете.И 5 D дијамант сликарство колекции можат да се намали стресот, се доживее чувство на остварување, да ја зголемат самодовербата, да се развие издржливост, итн. 【продажбата на услугата】Ако дијамант слика ќе примите недостасува дијамант, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе ги пренесе ќе дијамант за слободни да ви овозможи да ја заврши убави слики.ние ќе ви одговори на вашата порака и да го реши проблемот во рок од 24 часа, ве молиме да не грижете се, бидат сигурни да се купи.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне