.

.

12Pcs Кожа Печат Удар Алатка, Чиста Стабилна Кинески Модел Точни Практични Печат Удар Алатка Кожа Stamper Силна за Кожа Занает Одлуки

12Pcs Кожа Печат Удар Алатка, Чиста Стабилна Кинески Модел Точни Практични Печат Удар Алатка Кожа Stamper Силна

DEN 1953.60

Од стока
Во продавницата

Даде појасна и повеќе точни приказ на марк.Можете да заштедите време и напор за да се добие јасни и точни ефект.Оваа алатка за полнење поседуваат различни модели, користењето на овие алатки за да го издлаби модели на кожа е лесно и забавно.Кожа уметност печатење алатка е погоден за печатење на различни модели на DIY кожа занает проекти.Кожа печат удар алатка е практична алатка за занает љубовници, лесен за употреба, и исто така, се убав подарок за вашите пријатели.Направени од исклучително силна цинк легура материјал се со силно влијание и долг животен век.Функција : 1. Направени од исклучително силна цинк легура материјал се со силно влијание и долго услуга life2. Даде појасна и повеќе точни приказ на марк.Можете да заштедите време и напор за да се добие јасни и точни effect3. Оваа алатка за полнење поседуваат различни модели, користењето на овие алатки за да го издлаби модели на кожа е лесно и fun4. Кожа уметност печатење алатка е погоден за печатење на различни модели на DIY кожа занает projects5. Кожа печат удар алатка е практична алатка за занает љубовници, лесен за употреба, и исто така, се убав подарок за вашиот friends Specification : Предмет Тип : Печат Удар Tool Material : Цинк alloy Purpose : Кожа занает печатење tool Size : Прибл. 160 x 85mm / 6.3 x 3.3 во, 1cm / 0.4 во Пакет Листата : 12 x Печат Punch1 x Handle Note : ве Молиме овозможи мала големина грешка поради прирачник за мерење.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Карактеристиките

Item Type:
Stamping Punch Tool
Material:
Zinc alloy
Purpose:
Leather craft printing tool
Size:
Approx. 160 x 85mm / 6.3 x 3.3in, 1cm / 0.4in
Package List:
12 x Stamping Punch :
1 x Handle :
Please allow tiny size error due to manual measurement. Please take the real one as standard. :
Вака можеби ќе ви се допадне