.

.

Празно Боло String Вратоврска Делови Комплет Стандардна Слајд Мазна Совети Кралска Сина Врвца DIY Сребрен Тон Материјали

Празно Боло String Вратоврска Делови Комплет Стандардна Слајд Мазна Совети Кралска Сина Врвца DIY Сребрен Тон

DEN 478.80

Од стока
Во продавницата

Празно Боло се Врзуваат за Полнење Содржина : 4 sildes, 4 пара совети, 4 кабли.Слајдовите се 14mm широк, совети се 30мм долго, канапи 36" долго.Сет од 4 Направете свој боло string врски.Само лепак свој декорација за да слајд.Боја : Кралска Сина боја мозок, сребрен тон слајдови и совети.Празно Боло се Врзуваат за Полнење Содржина : 4 sildes, 4 пара совети, 4 кабли.Слајдовите се 14mm широк, совети се 30мм долго, канапи 36" долго.Сет од 4 Направете свој боло string врски.Само лепак свој декорација за да слајд.Боја : Кралска Сина боја мозок, сребрен тон слајдови и совети.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне