.

.

Almencla трговија на Големо 40pcs Избрише Пенкало Refills Ткаенина Маркер за Шиење Алатка Бела

Almencla трговија на Големо 40pcs Избрише Пенкало Refills Ткаенина Маркер за Шиење Алатка Бела

DEN 263.76

Од стока
Во продавницата

Користење на висока цврстина челик глава, подобрување на одбележувањето ефект, издржливи.Трговија на големо 40 парчиња 13cm долго висока температура erasable пенкало.Погоден за привремен одбележувањето на казанџии шиење, quilting dressmaking и крстот крои мрежа, итн.Лесен за складирање, секоја рефил има безбедно капи.Ознаката автоматски ќе исчезне кога температурата достигнува околу 60 степени.Опис : - трговија на Големо 40 парчиња 13cm долго висока температура erasable пенкало. - Ознаката автоматски ќе исчезне кога температурата достигнува околу 60 степени . - Погоден за привремено одбележувањето на казанџии шиење, quilting dressmaking и крстот крои мрежа, итн. - Употребата на висока цврстина челик глава, подобрување на одбележувањето ефект, издржливи. - Лесно за Чување, секој рефил има безбедно капи.Спецификација : - Материјал : Пластика - Боја : Бела - Должина На : Прибл. 130mm/5.12 инчен - Ширина : Прибл. 4mm/0.16 inch Package Вклучува : 40 Парчиња Крупни Род Маркер Pen Note : Бела специфични за длабоко кожа, Сино/Црвена/Црна за светлина кожа или ткаенина.Сино/Црвена/Црна ќе се појавува на околу минус 10 степени.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне