.

.

GN 111 Никел Позлатен Месинг Топката Синџири со ДвеКлучните Прстени, 1000mm Должина, 3.5 мм Топка со Дијаметар, 14mm Прстен Дијаметар

GN 111 Никел Позлатен Месинг Топката Синџири со ДвеКлучните Прстени, 1000mm Должина, 3.5 мм Топка со Дијаметар,

DEN 280.32

Од стока
Во продавницата

Никел обложени месинг Топката синџир.Нерѓосувачки челик Прстен.Американскиот Стандард Серија 301. GN 111 топката синџири се користат главно во врска со топката заклучување на игли и игли со axial заклучување.Клучните прстени се обезбедени unmounted.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне