.

.

Limouyin Земјата Јамка Бучава Isolator, Бучава Isolator со 3.5 мм Аудио Кабел, Земјата Јамка Бучава Филтер за Автомобил Стерео Систем Дом Аудио Систем, Црна

Limouyin Земјата Јамка Бучава Isolator, Бучава Isolator со 3.5 мм Аудио Кабел, Земјата Јамка Бучава Филтер за

DEN 400.80

Од стока
Во продавницата

Елиминирање на земјата јамка интерференција што може да се случи кога на аудио извор е поврзан со репродукцијата уред.Вметнете го овој аудио бучава филтер, тоа може да се елиминира бучавата од автомобил аудио систем, радио, или домашна стерео, итн, и се врати чисти и јасни музика за вас.Тоа е погодна за секој уред со 3.5 милиметарски џек, вклучувајќи паметни телефони, компјутери, или други говорници.Приклучете го isolator директно во автомобил/звучници ПОМОШЕН порта, а потоа приклучете го помошни кабелот во аудио, тоа може целосно да го реши бучава проблемот.Бучавата филтерот не треба да биде обвинет, а не е изграден во батеријата.Работата е многу едноставна.Како да го Користите : Plug and Play Спецификација : Предмет Тип : Бучава Isolator Материјал : АБС Боја : Црна Функција : Бучава Филтер поле на Примена : Погоден за Автомобил Аудио/домашен Стерео Систем Пакет Листа : 1 x Бучава Isolator 1 x 3,5 мм Аудио Кабел 1 x Прирачник.

Карактеристиките

Item Type:
 Noise Isolator
Material:
ABS
Colour:
Black
Function:
Noise Filter
Scope of Application:
Suitable for Car Audio/home Stereo System
Package List:
1 x Noise Isolator 1 x 3.5mm Audio Cable :
1 x Manual :
Вака можеби ќе ви се допадне