.

.

SouiWuzi Светлина се Повлече Синџир Тавански Вентилатор Повлече Синџир Бронза Декоративни Таванот Светлина се Повлече на Кабелот Extender Украс 2 парчиња

SouiWuzi Светлина се Повлече Синџир Тавански Вентилатор Повлече Синџир Бронза Декоративни Таванот Светлина се

DEN 2109.60

Од стока
Во продавницата

Гроздобер : Светло се Повлече Синџир карактеристики елегантен облик, класичен боја, и ретро стил,тавански вентилатор синџир носи кралската чувство и одличен стил во вашиот дом,покажувајќи на вашиот вкус.Материјал : Таванот Светлина Метал Pendant направени од цврст и стабилен легури,се издржливи и долготрајни,исто така, здрав за да се обезбеди долгорочна употреба.Ќе добиете : пакетот вклучува Декоративни Украси за Таванот Фанови,кои мерка 12inch/30.48 cm и може да бидат заменети со различни позиции за да се донесе различен визуелен ефект на вашиот дом.Широка примена : Тавански Вентилатор Повлече Синџир е совршено погодна за тавански вентилатор синџири, таванот светлина,таванот вентилација и други прилики, обезбедувајќи одлична декоративни ефекти.Лесен за користење : Повлечете Синџир за Таванот Светлина е дизајниран со 2 различни модели, крушка шема и фан на моделот.Тоа е лесно да се идентификуваат различни модели и се знае кој е во право светилка или фан switch.Description Bathroom светлина се повлече на кабелот се справи може да се користи да се замени скршен или долго-се користи тавански вентилатор, привезоци.Се повлече синџир проширувањето е многу лесен и е најдобриот избор за да го замени традиционалниот се повлече вклучете се повлече на кабелот,кој е лесен за употреба.Feature Ceiling фан повлече синџир-Боја : Бронзени.-Материјал : Алуминиум.-Димензии : Должина : 12 инчен.Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала 1-3cm димензија разлика поради различни прирачник за мерење.2*Тавански вентилатор повлече синџири.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне