.

.

Бебе Девојки Бебе Облека Поставите Долг Ракав Т Кошула, Панталони Деца Деца Деца Блузи Облека

Бебе Девојки Бебе Облека Поставите Долг Ракав Т Кошула, Панталони Деца Деца Деца Блузи Облека

DEN 333.60

Од стока
Во продавницата

100% Памук.Памук Смеса.Нашите ознака 80 за 6 M, ознака 90 за 12 M, ознака 100 за 2 T, ознака 110 за 3 T.Нови и Моден дизајн.Погоден за роденден, празник и свадба партија, и посебен повод.Добар квалитет на памук да се заштити бебето е мека кожа.Нашите ознака 80 за 12-18 месеци, ознака 90 за 18-24 месеци, ознака 100 за 2 T-3 T, ознака 110 за 3 T-4 T.Големина Описи : 12-18 месеци : Грб Должина 13.7", Градите 9.7*2, Панталони Должина 18.4" 18-24 месеци : Грб Должина 14.5", Градите 10.1*2, Панталони Должина 19.6" 2 T-3 T : Грб Должина 15.1", Градите 10.5*2, Панталони Должина 21.2" 3 T-4 T : Грб Должина 15.8", Градите 11.1*2, Панталони Должина 22.9" ве Молиме овозможи 1 инчен грешка заради прирачник за мерење.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне