.

.

10A Перуанскиот Богородица Човековите Права Коса, Мавтајќи Необработени Човечка Коса Екстензии 1B Црна Боја Двојно Weft Меки Влакна Ткаење за Жени (12 12 12)

10A Перуанскиот Богородица Човековите Права Коса, Мавтајќи Необработени Човечка Коса Екстензии 1B Црна

DEN 1415.76

Од стока
Во продавницата

Губење на Материјал : Човечка Коса Снопови е 100% Перуанскиот богородица човечка коса.Ние Обезбедуваме Перуанскиот коса 3 снопови договор , Перуанскиот коса 4 снопови се справи и Перуанскиот коса снопови со затворање договор.Богородица Перуанскиот коса снопови се најпопуларните коса екстензија.Боја на коса : Права Коса Снопови е 1 B боја во близина на Природно црна .Квалитетот на нашата коса е голема.Држете кадрици добро, Минимум вирусот,Не метежот,Без мирис,Мека и свиленкаста.Косата Предност : Човечка коса директно снопови беа без пролевање, не tangles, не lices, Може да се Исправи, трајни свилен изглед и се чувствуваат мека.Завиткан, Белена и Стилизирана како свој коса.Губење на Квалитетот : Целосно рачно изработени прави Перуанскиот богородица човековите права Коса и посилни и потрајни.Ако тоа е се грижеше за правилно, тоа ќе трае околу 6-12 месеци.Добар квалитет богородица косата ви овозможува да ги стил на вашата коса во различни начини да ја покаже својата убавина и шарм.Ако сакате тоа да биде целосна, 3 снопови е во РЕД.Ако косата над 18", 4 снопови е подобро.Време на испорака : Човечка Коса Снопови Директно Ќе Брод во рок од 24 часа(Освен Викенд 3-5 денови за Испорака со Слатки Подароци. 100% Необработени Човечка Коса.Двојно Ткаење Тесни/Уредни.Без Пролевање Не Метежот.Човечка Коса Материјал.Жив Мека Сјајна. 1 B Боја.Може да Се Бојадиса и Избелени.Полна и Густа Крајот.Точно на Должината.Без Сплит Завршува.Богородица Човечка Коса Се Намали Од Млади & Здрава Донатори.Без Синтетички, Животински Влакна.Може да Се Restyled како Вашиот Допаѓа.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне