.

.

Голем Санитарни Нож Рек Нерѓосувачки Челик Целокупната Димензии 12W x 2.5L x 12.5H Ѕид монтирани 10 Ножеви 2 Острат Усовршувајќи Челици Црна (Сина Прикажани) Вметнување

Голем Санитарни Нож Рек Нерѓосувачки Челик Целокупната Димензии 12W x 2.5L x 12.5H Ѕид монтирани 10 Ножеви 2

DEN 1867.20

Од стока
Во продавницата

Ова не ' рѓосувачки челик ѕид монтирани нож носителот ги исполнува NSF или Националните Санитарни Фондацијата стандарди за да се обезбеди дека основен критериум за понатамошно подобрување на санитарните услови и зачувување на заедницата за здравје.Овој ѕид монтирани нож носителот може да се одржи до дванаесет алатки, вклучувајќи пет готвач е ножеви, четири помали ножеви секира и две острат челици, така што вашата кујна персоналот има сè што треба е достапно.Исто така, овој производ има отворени врати за да се овозможи лесен за чистење и е машина за миење садови безбедно да се направи едноставна да се задржи вашата воспоставување санитарни.Оваа решетката има сина вметнете дека има ножеви безбедно и исправно без nicking или dulling на ножеви.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне