.

.

Банер Q45bb6fq5 Фотоелектрически Сензор, 38667 Q45bb6fq5

Банер Q45bb6fq5 Фотоелектрически Сензор, 38667 Q45bb6fq5

DEN 955.20

Од стока
Во продавницата

Тежина : 0.67 lb.Производ Димензии : 5.00 x 4.00 x 2.00 инчи.Состојба : Користено - Добро.Банер Q45bb6fq5photoelectric Sensorinfrared Стаклени Влакна Opticvoltage Оценка : 10..30 V Dc250ma Max.Loadoutput : Биполарно Npn/Pnp 4 Пол, Машки, Директно, Брз-Исклучете Alt Id : 38667.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне