.

.

Midland 39764 Камионот и на Приколката 1-Начин Двоен Контрола Приклучок со Пролетта Стража, од не ' Рѓосувачки Челик

Midland 39764 Камионот и на Приколката 1-Начин Двоен Контрола Приклучок со Пролетта Стража, од не ' Рѓосувачки

DEN 120.96

Од стока
Во продавницата

Тип На Производ : Механички Компоненти.Пакет Димензии : 4.8 Cm L X11.2 Cm W X22.0 См Х. Земја На Потекло : Сад.Пакет Тежина : 0.62 Lbs.Се користи за да обезбеди енергија за тешки нерешено помошни приколка опрема.Овој производ е произведен во сад.Овој производ е произведен од страна на Midland.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне