.

.

8x10 Њу Хемпшир Државна Матрицата Направени од 4 Ply Мат Одбор

8x10 Њу Хемпшир Државна Матрицата Направени од 4 Ply Мат Одбор

DEN 71.76

Од стока
Во продавницата

Направени Од 4 Ply Мат Одбор.Отворање Големина Најширока да Tallest Поени 4.5x8.84. Правоаголни Надвор, со Отворање на Намалување во Средината.Сликата Покажува Преглед се Користи за Матрицата Отсечени.Обичај Големината на Располагање по Барање.Ова е Матрицата се намали од 4 ply мат одбор што ги прави потешки од нормалните stencils.Достапни во надворешните димензии се наведени подолу.Секоја отворањето е со големина на матрицата да ја напуштат границата за overpainting.Обичај големината е на располагање по барање.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне