.

.

Бебе Волна Почувствува Јагне Мобилни страна на Креативна Соработка

Бебе Волна Почувствува Јагне Мобилни страна на Креативна Соработка

DEN 815.76

Од стока
Во продавницата

Felted Волна.Увезени.Овална Јагне мобилни мерки 10"L x 7"W x 20"H. Волна Почувствува Јагне Мобилни w/ Месечината & Ѕвезда.Монтажа на хардвер не се вклучени.Се чисти со сува мека крпа.Боја : боја на слонова коска, Сива и Кафеава направени од Felted Волна.Нека вашиот малку еден заспие на деликатна танц на постоечкиот Јагниња.Оваа прекрасна јагне mobile е убаво стокмено и се сигурни да додадете дека дизајнер изглед на вашето дете за градинка.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне