.

.

SK2 резби во Дрво Алатки, Јаглероден Челик Глава Длето со Дрвена Рачка, Мултифункционален резби во Дрво Сет за DIY Занает Уметност, Нова Верзија (3 компјутери/set)

SK2 резби во Дрво Алатки, Јаглероден Челик Глава Длето со Дрвена Рачка, Мултифункционален резби во Дрво Сет

DEN 206.16

Од стока
Во продавницата

SK2 Cabon Челик & HRC62 Глава Високиот квалитет на SK2 јаглероден челик со висока прецизност полски нож главата, разни сечење форми, добра цврстина, ножот посилни, издржливи во употреба.SK2 Cabon Челик & HRC62 Глава Високиот квалитет на SK2 јаглероден челик со висока прецизност полски нож главата, разни сечење форми, добра цврстина, ножот посилни, издржливи во употреба.Удобно Држење Справи Ергономски дизајниран дрво се справи со се направени со висок квалитет, здрав & мазни за удобен зафат, погодно за вашиот резба занает во долго време.Мулти-функција & Практична Совршен за меки дрва, како јавор, бор, basswood, топола дрво и тиква, и погодна за основни и детални резба на дрво, глина, восок и сл. 3 Видови да се Избере & Широко се користи Доаѓа со 3/6/9 Компјутери SK2 резби во Дрво Алатки, совршена алатка во собата за резби во дрво, без разлика дали сте почетник или професионалец. 100% НОВИ & Добар Пакет Сите алатки се 100% нови и високо-квалитетни, ние обезбеди добар пакет и бесплатна испорака, ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас прво.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне