.

.

Modengzhe 2 Парчиња М12 x 1.25 Тркала Закачалка Усогласување Pin Водич Автомобил Гума Отстранување Алатка Тркалото за Монтажа Гром Позиционирање Помош Одговара за германск?

Modengzhe 2 Парчиња М12 x 1.25 Тркала Закачалка Усогласување Pin Водич Автомобил Гума Отстранување Алатка Тркалото

DEN 383.76

Од стока
Во продавницата

【ПАКЕТ】2 x Тркало на Автомобилот Закачалка Усогласување Pin (М12 x 1.25). 【ДИМЕНЗИЈА】Вкупна Должина : 4-5/8 инчен; Конец Кол. : М12; Конец Теренот : 1.25 mm; Горниот Род Кол. : 10мм/0.4 инч. 【МАТЕРИЈАЛ】Направени од не ' рѓосувачки челик, кои се цврсти и тешки, не е лесно да се свиткани или пауза; knurled крајот обезбедува цврста потпора за време на инсталација и отстранување. 【ФУНКЦИЈА】Modengzhe Тркала Гром Пилот Pin Водич го прави полесно за вас да се инсталира на вашиот тркала или гуми со поставата до повлечи дупки на тркалата на центар. 【УСЛУГА】Ние сме подготвени да им понуди на наплата за производи со квалитет на прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку порака; Ако има проблем со испорака, ве молиме обратете се на добавувачот на првиот тим.Спецификација на производот : Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Тема Големина : М12 x 1.25 mm Теренот Вкупна Должина : 4-5/8 инчи Род Кол. (Knurled Дел) : 10мм/0.4 инчен Род Кол. (Конец Дел) : 12mm/0.5 инчи Инсталација Чекори : 1. Завртка тоа во еден од повлечи дупки (12 часот насока). 2. Стави вашите тркала на on, потоа воланот закачалка ќе оди преку еден од воланот е повлечи дупки. 3. Заострување на воланот со други повлечи завртки потоа земете воланот ги исклучи. 4. Завртка во последните повлечи болт, вртежен момент на повлечи завртки во ѕвезда модел со една фабрика вртежен момент начин.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне