.

.

Јаглероден Челик 4-40, 5/8 O. Д, Круг Прилагодливи Сплит Умре Десна Рака

Јаглероден Челик 4-40, 5/8 O. Д, Круг Прилагодливи Сплит Умре Десна Рака

DEN 2253.60

Од стока
Во продавницата

Јаглероден Челик Круг Прилагодливи Сплит Умре, Десната Рака, Големина : 4-40, К. Г. : 5/8", Тип : Завртка прилагодување.Може да се искористи за да се намали помали или поголеми толеранција со вртење на прилагодување на завртка.Може да се користи од страна на рака, со умре акции или од машина со лебдечки умре држачот.*Фотографиите се за општа референца на производот.Фотографиите не се специфични за секоја големина.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне