.

.

Enfamil Nutramigen Деца Формула, Противалергиски и Лактоза Слободни Формула со Enflora LGG, Брзо Олеснување од Тешки Плаче и Colic, Прав Може, 12.6 Оз (Пакување од 6)

Enfamil Nutramigen Деца Формула, Противалергиски и Лактоза Слободни Формула со Enflora LGG, Брзо Олеснување

DEN 1903.20

Од стока
Во продавницата

ЗА CHILDERNE ВЕК 9-36 МЕСЕЦИ : ги Содржи 26 милиграми на мозокот негување на омега 3 DHA да се обезбеди експертска поддршка и брз развој.ПОМАГА ДА се ОЛЕСНИ COLIC : Испорачува Клинички-Докажано Олеснување при управување со colic поради кравјо млеко алергија за посреќен, подобро-почина бебе во споредба со Nutramigen без LGG. *Pro Voice Анкета fielded од 1 јануари 2018 до 31 декември 2018 и снимање препораки за Интензивно се Хидролизираат Младата Формула за ЦВА Пациенти.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне