.

.

Бил и Teds Одлична Авантури Производство Цртеж од Хана Барбера 1990 016

Бил и Teds Одлична Авантури Производство Цртеж од Хана Барбера 1990 016

DEN 1919.76

Од стока
Во продавницата

Бил и Teds Одлична Авантурите на Оригиналната Продукција Анимација Cel Цртеж од Хана Барбера, 1990 година. Вклучува Чарлс Скот Галерија ГРБ.Мерки околу 10.5" x 12.5".МНОГУ ретко еден!Спин-оф од филмот со Кијану Reaves во 1990-тите.Ова е оригиналната продукција цртање користи за да се создаде цртан филм, Бил и Teds Одлична Авантури.На Хана Барбера цртан филм првиот емитувана од 1990-1991. Ние ќе вклучуваат Чарлс Скот Галерија Сертификат за Автентичност.Всушност се користи за да се создаде вашиот омилен цртан филм!Оваа cel цртање беше една рамка под камерата - пребарување шоуто и можете да го најдете!И одлична за колекционери или за да висат на вашиот ѕид, како носталгични декорација!ПРЕВОЗОТ ЦЕНАТА ВКЛУЧУВА ПРИОРИТЕТ НА ПРЕВОЗОТ И ОСИГУРУВАЊЕ!.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне