.

.

XCTLZG Женски Манекен Торзото Тело Фустан Форма со Златен Tripod се Залагаме за Облека се Облекуваат Накит Екран Прилагодете, 8 Бои (Боја : Виолетова) (Беж)

XCTLZG Женски Манекен Торзото Тело Фустан Форма со Златен Tripod се Залагаме за Облека се Облекуваат Накит Екран

DEN 9505.20

Од стока
Во продавницата

Прилагодлив : Секој дел од манекен е отстранливи.Манекен телото и главата, рацете и нозете се прилагодливи.И можете да одговара на облека на себе си преку живописни манекен застане.Стабилна База : На манекен база направени од издржлив метал, голем правоаголник шасија има доволно простор за поддршка на манекен.Тоа обезбедува stableness и набитост на манекен.Лесно да се Соберат & Расклопување : На манекен може да биде лесно да се врши и се пресели, на манекен може да се заврши на соберете или расклопување во минути.Одлично за Прикажување : Можете да го користите за да ги прикажете вашите производи во прозорец, на шалтер, на нивоа екранот полица, или на подот.Идеален за џемпери, маици, јакни, фустани, блузи, блузи и додатоци. 100% Гаранција за квалитет : Ние сме посветени на обезбедување на клиенти за овој манекен.Се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања поврзани со вашата нарачка.Можете да ја користите за да ги прикажете вашите производи во прозорец, на шалтер, на нивоа екранот полица, или на подот.Фустанот форма, исто така се погодни да бидат претставени како подарок.Опис на производот : Украсете ја вашата соба и следниот ден фустан на подготовка.Со овој декоративни манекен фустан форма во вашата соба, тоа им помага да се направи соби поубаво и да се обезбеди можност да се подготви облека за следниот ден.Дисплеј во продавницата за windows, повеќе атрактивни.Нашиот манекен фустан форма одговара на различни видови на облека, панталони, здолниште и др.Таа овозможува да се привлечат повеќе клиенти глетка за вашиот бизнис.Лесно да се соберат и расклопување.Спецификација за производ : Материјал : Велур, метал стојат Боја : Сива , Беж , Виолетова , Розева , Сина , Жолта , Црвена , Црна Производ Димензии : Рамената : 38cm, Градите : 85cm, Половината : 63cm, Хип : 83cm.Напомена : 1.Ве молиме овозможи 1-2cm грешка поради прирачник за мерење и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате. 2.Ве молам, разберете дека бои може да постои хроматските аберации како различни поставување на слики.Без разлика што сакате да се реши производ прашања или вие само треба некои мисли за нашиот производ или услуга, ние топло ви посакам добредојде на вашиот E-mail, ние ќе ги вашите љубезно мислење во предвид да се направи подобро во иднина.

Карактеристиките

Material:
Suede, metal stand Color
Вака можеби ќе ви се допадне