.

.

Beardscape Брада Четка

Beardscape Брада Четка

DEN 2107.20

Од стока
Во продавницата

Брада Четка.Мустаќи Четка.Beardscape.Beardscape нуди брада четка направена со луксузен црно дрво се справи и парична казна свиња влакната да чешел низ било текстура брада. "Вашата брада ќе ви благодарам.".

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне