.

.

LDDYHD Вода Стоматолошки Flosser Cordless Стоматолошки Орален Irrigator Храна Остатоци Отстранување

LDDYHD Вода Стоматолошки Flosser Cordless Стоматолошки Орален Irrigator Храна Остатоци Отстранување

DEN 892.80

Од стока
Во продавницата

Ако поради некоја причина не сте целосно задоволни со стока сте го купиле, ве молиме слободно да ни e-mail, ние ќе бидеме подготвени да ги реши сите проблеми за вас колку што е можно побрзо додека не се задоволни.Одличен за носење и патуваат со вас.Уживајте поздрав непцата и посветли заби за само 1 минута на ден.Резервоарот е врвот во рек машина за миење садови безбедно за лесно чистење.Лесно контрола на проток на вода со погодно за вклучување/исклучување се справи со switch. 3 Вид на Начини : Едно копче старт на целата машина, лесно се контролира на три начини, да ги задоволи потребите на различни чистење на забите.Овој пренослив вода ги собереш забите, чистење со складирање торба е идеален за патување и секој отворено активност, како и за домашна употреба.Име на производ : Забите Punch Product материјал : ABSRated напон : DC3.7 VRated моќ : 3.5 WPacking Количина : 48 Product нето тежина : 249g Product големина : 210*58*mm Color кутија големина : 12*25*6.5 cm Packing листата : USBx1 кабел / стандард млазницата / настава manual If за било која причина не сте целосно задоволни со стока сте го купиле, ве молиме слободно да ни e-mail, ние ќе бидеме подготвени да ги реши сите проблеми за вас колку што е можно побрзо додека не се задоволни.Одличен за носење и патуваат со вас.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне