.

.

Винил Цртежи Преносни Рака Sanitizer Хривнија Wristband Фармацевт Пумпи Лесно да се Чисти Рачни Силикони Refillable Рака Фармацевт Возрасни Деца за Патување/Sport/Отворено (1pc, Жол?

Винил Цртежи Преносни Рака Sanitizer Хривнија Wristband Фармацевт Пумпи Лесно да се Чисти Рачни Силикони Refillable

DEN 1394.40

Од стока
Во продавницата

Силиконски Tpu.Произведено во САД или Увезуваат. ✈【Продажба точка】 Кога патуваат, некои течности се неповолно да го носат, не само на шише е премногу голема, но, исто така, протекување.Во овој случај, нашата wristband притиснете издавање пумпа е многу погодно.Треба само да се пополни на течни и носи тоа како да се види Само на рачниот зглоб. ✈【Капацитет опис】Тоа може да се одржи до 6ml на течност, и е лесно да се рефил.40 mm хранење порта е доволно широка за да се приспособат на повеќето производ места.Тоа е перат, носат-отпорни, и погодна за лабава течности и течни гелови. ✈【Инструкции за деца】Да се осигура безбедноста, децата треба да се користат под надзор на возрасно лице, и не ги проголта рака sanitizer по грешка.". ✈【Чистење инструкции】се Мијат со сапун, топла вода и рефил. ✈【Wristband материјал】Силикони, мека, трајни, водоотпорен, мазна на допир, сонце-доказ, не-discoloring, не-деформирани,Возрасен/Дете Унисекс-Една големина одговара на сите (на рака должина е прилагодлив).Функција : Материјал : Силикон TPU (Термопластични Полиуретан) Флексибилни, трајни и се изедначи на touchs Чистење Инструкции : се Мијат со сапун, топла вода и рефил Големината : Возрасни Унисекс - Една Големина Одговара на Сите Возрасти 7 & Up - Користете се Со Возрасни Надзор Држи до 6m L на течност На 8мм рефил отворање на е доволно широка за да accomodate повеќето производ spouts Тоа е перат, rewearable и доаѓа со две капи, од една лабава течности и други за течни гелови.Држи до 6m L на течности и е лесно да се рефил.Пополни со твоите течност на избор и притиснете на wristband логото да се издаваат на вашиот одмор.Овој идеален за оние кои патуваат, да работат во здравството, услужни индустрии и само за некој друг.Го прави совршен подарок за себе и за своите сакани.КАКО ДА се КОРИСТИ SQUEEZYBAND ЧЕКОР 1 : ПОПОЛНЕТЕ ПРОИЗВОД Едноставно подигнете на рефил капа и вметнете рака sanitizer, лосион или производ на вашиот избор во бендот рефил капа.Цврсто затворете капа кога е полна.ЧЕКОР 2 : РАЗДАВАМ ТЕЧНИ Да се издаваат, стиска врвот на вашиот саканиот износ.ПАКЕТ СОДРЖИНА : 1 x Wristband Рака Фармацевт.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне