.

.

X-DREE 5 Компјутери AC 125V 15A 6 x 30мм Панел Планината Осигурач Носител(Portafusibles де montaje en панел де 5 'CA 125 ν 15A 6 x 30 mm

X-DREE 5 Компјутери AC 125V 15A 6 x 30мм Панел Планината Осигурач Носител(Portafusibles де montaje en панел

DEN 211.44

Од стока
Во продавницата

Точка Име : Панел Монтирани Осигурач Држач;Одговара за : 6 x 30мм / 0.236" x 1.181" Осигурувачи.Макси.Го издржат : AC 125 V, 15 A,AC 250 V ,10 A;Материјал : Пластика и Метал.Боја : Црна;Големина : 1.85 x 4.3 cm / 0.73" x 1.7" ( Внатрешен Дијаметар x Должина).Тежина : 55g(Peso : 55g.Пакет Содржина : 5 x Панел Планината Осигурач Носител(Contenido del paquete : 5 x Portafusibles де montaje en панел. 5 Компјутери AC 125 V 15 A 6 x 30мм Панел Планината Осигурач Holder This Панел Планината Осигурач Носител е одличен избор за вас!Тоа е карактеристики завртка капа, погоден за 6 x 30мм тип на осигурувачот.Со завртка капа и лемење-повлечи терминали.Осигурач носител е само, осигурувачот не е вклучена овде.Опис на Spanish Portafusibles де montaje en панел де 5 'CA 125 ν 15 A 6 x 30 mm Nombre del artículo : Portafusibles montado en el панел; apto para : 6 x 30 mm / 0.236' 'x 1.181' 'Fusibles Maxi.Resistente : CA 125 ν, 15 A, AC напон 220 V , 10 A; Материјал : plástico y metal Color : Гора; Tamaño : 1.85 x 4.3 cm / 0.73' 'x 1.7' '(Diámetro interno x longitud) Peso : 55g Contenido del paquete : 5 x Portafusibles де montaje en панел.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне