.

.

Суперсоничен SC-2410SR Selfie Прстен Светлина со Tripod Стојат и Мобилен Телефон Држачот за Live Stream/Шминка со Dimmable LED Осветлување TikTok/YouTube/Instagram/Зум Повици

Суперсоничен SC-2410SR Selfie Прстен Светлина со Tripod Стојат и Мобилен Телефон Држачот за Live Stream/Шминка

DEN 647.52

Од стока
Во продавницата

Карактеристики & Спецификации : 12" ПРЕДВОДЕНА Прстен Светлина со Tripod Застане и Телефон Држачот.Совршен за во Живо Стриминг, Шминка Вежби, Производ, Фотографија, Мода Фотографија, Видео Снимање, Selfies, и многу повеќе!. 168 LED Прстен Светлина со 3 Боја на Осветлување Начини : Топло Светло (3000 K), Кул Бело (4500 K) Дневна Светлина (6000 K), и 10 Нивоа на Осветленост.Совршен Dimmable Осветлување Ќе Потрае Сите Непријатен Сенки.Лесно Поставување, Лесно Решливи Стигнале Tripod : Само за Заклучување на Саканата Висина Што Треба.Се протега од 15.76" да 42.9". 14" ПРЕДВОДЕНА Прстен Светлина со Tripod Застане и Телефон Држачот .Совршен за во Живо Стриминг, Шминка Вежби, Производ, Фотографија, Мода Фотографија, Видео Снимање, Selfies и повеќе! ? 224 LED Прстен Светлина со 3 Боја на Осветлување Начини : Топло Светло (3000 K), Кул Бело (4500 K) Дневна Светлина (6000 K) и 10 Светлината Нивоа ?Совршен Dimmable Осветлување Ќе Потрае Сите Непријатен Сенки ?Лесно Поставување, Лесно Решливи Стигнале Tripod : Само за Заклучување на Саканата Висина Што Треба.Се протега од 22.8"" да 64.56"" ? 360 Rotatable Телефон Носителот : Можете Лесно Може да го Прилагодите Телефонот на Носителот да се Најде Желба Агол Треба да Работат со (хоризонтални, вертикални, високо-агол, ниско-агол и повеќе) ?Телефон Носител е Пролет-Натоварени Кој се Протега До 6,5"" Широк, Тоа е Компатибилна со Речиси Сите Паметни Телефони ?USB Напојува : Функционира со Повеќето Уреди кои Поддржува USB Порта, Како и Лаптоп, КОМПЈУТЕР, Моќ Банка, USB Полнач, AC Адаптер итн. ?Во Согласност Контролор : На Моќ/Исклучување,".

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне