.

.

EuisdanAA Хексадецимален Завртки, M16x2mm Метрички Груб Навој Хексагонални Орев, од не ' Рѓосувачки Челик 201, Пакување од 10(Tuercas hexagonales, tuerca хексагонална rosca de gruesa métrica M16x2 мм, a

EuisdanAA Хексадецимален Завртки, M16x2mm Метрички Груб Навој Хексагонални Орев, од не ' Рѓосувачки Челик 201,

DEN 287.76

Од стока
Во продавницата

[НАВОЈ] - Груб навој, М16. дијаметар, 2mm теренот. [SIZE] - 0.91" ( 23mm) ширина низ станот, 0.43" (11mm) висина. [МАТЕРИЈАЛ] - Изработени од нерѓосувачки челик 201, носат-отпорен и издржлив да ја користите. [КОРИСТИ СО] - Завртки на гром, кап завртки или навој род на истата тема големина.([UTILIZADO ЕДИН] - Se atornilla на он perno, tornillo де cabeza о varilla roscada дел mismo tamaño rosca de. [ОДЛИЧНА ЗАМЕНА] - Одлична замена за индустриски и изградба сврзувачки елементи,исто така, може да биде важно додатоци во вашиот секојдневен живот.([ГРАН REEMPLAZO] - Excelente reemplazo став sujetadores industriales y де construcción, también puede ser он accesorio importante en su vida diaria.Euisdan AA Хексадецимален Завртки, M16x2mm Метрички Груб Навој Хексагонални Орев, од не ' Рѓосувачки Челик 201, Пакет на 10 A Хексагонални Орев е наменет да биде инсталиран на крајот на Хексагонални Гром или други Прецизност Завртка, и, генерално, има fastener во место кога се користи заедно со еден unthreaded дупка.Материјал : Јаглероден Челик,201 Од Не 'Рѓосувачки Челик,304 Од Не' Рѓосувачки Челик,316 Од Не ' Рѓосувачки Челик,Месинг.Стил : НИ конец,Метрички навој,Imperial тема unc завршетоци со/UFC големина.Се користи за да се поврзете и двете метал и дрво компоненти.Хексагонални Завртки се наменети да се користат во врска со навртки и завртки за да се обезбеди безбедна fastenings во unthreaded дупки.дизајниран за основните прицврстување барања кои често се погодни за повеќето апликации.Опис на Spanish Tuercas hexagonales, tuerca хексагонална rosca de gruesa métrica M16x2 мм, acero inoxidable 201, paquete де 10[ROSCADO] - Rosca gruesa, diámetro М16., пасо де 2 mm.[TAMAÑO] : 0,91" (23 мм) de ancho en plano, 0,43" (11 mm) de altura.[МАТЕРИЈАЛ] - Hecho de acero inoxidable 201, resistente ал desgaste y duradero де usar.[UTILIZADO ЕДИН] - Se atornilla на он perno, tornillo де cabeza о varilla roscada дел mismo tamaño rosca de.[ГРАН REEMPLAZO] - Excelente reemplazo став sujetadores industriales y де construcción, también puede ser он accesorio importante en su vida diaria.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне