.

.

UPONEW за Sony Xperia Pro-јас Калено Стакло Екран Заштитник - [2 Pack] Калено Стакло Екран Заштитник Граница Заштитна Заштитник за Sony Xperia Pro-јас Црна

UPONEW за Sony Xperia Pro-јас Калено Стакло Екран Заштитник - [2 Pack] Калено Стакло Екран Заштитник Граница

DEN 261.36

Од стока
Во продавницата

Ова е навистина случај пријателски и лесен за да го инсталирате, нема да се укине и меурот на рабовите.Нежен допир : лепила, лесно да го инсталирате, блиску до екранот,и не влијае на допир чувствителност на допир.Површинска цврстина : површината има тврдост од 8-9h.Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.Пакетот вклучува : 2 X Стакло Екран Заштитник, 2 X Влажни/Сува Брише, 2 X Прашина, Прашина-апсорбер и Инсталација и Употреба Водство.Опис : *100% сосема нов и висок квалитет *Направени од високо квалитетни материјали *Компактен дизајн и лесна. *Совршено одговара на обликот *Заштитете го вашиот вредни инвестиции од рбет и да ги оштети *Од гребење на високо влијание капки, што се заштитени со калено стакло екран заштитник.Тоа е рамно на нормален екран заштитник и ова е вашата најдобра залог.Тоа не е целосна покриеност еден,детали како на слика шоу.Експлозија-доказ, да се загрози отпорни на стаклото се скрши во мали парчиња , побезбеден отколку други производи од стакло.Површинска цврстина : површината има тврдост од 8-9h.Значи Тоа е за 9 H тешко од други производи од стакло.Екран Заштитник Површината е анти-масло за преработка , па отпечатоци и нафта не е лесно да се остане на површината.Тоа е лесно да се чисти.Ова е навистина случај пријателски и лесен за да го инсталирате, нема да се укине и меурот на рабовите.Кога ќе падне телефонот на подот Безгрижно, овој нов екран заштитник ќе го спаси екранот на телефонот (Wow,телефонот е толку скапо,тоа screen protector ќе го заштити.).Нежен допир : лепила, лесно да го инсталирате, блиску до екранот,и не влијае на допир чувствителност на допир.Пакетот вклучува : 2x Стакло Екран Заштитник 2x Влажни/Сува Брише 2x Прашина-апсорбер и Инсталација и Употреба Водство.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне