.

.

Xin Yan Latch Кука Колекции DIY Latch Кука Килим Колекции за Деца Капчиња за Полнење за Почетници Килим Правејќи Колекции со Печатени Платно(19.7x19.7 Инчи) (Боја : A)

Xin Yan Latch Кука Колекции DIY Latch Кука Килим Колекции за Деца Капчиња за Полнење за Почетници Килим Правејќи

DEN 638.40

Од стока
Во продавницата

Квалитет на Материјалот : Килим предиво во светли бои е направен од висок квалитет на доградба на акрилни влакна.Удобно и мека текстура ќе направи да падне во љубов со неа.големина : 19.7x19.7 инчен/50x50cm.Убава Дома Декор : најубаво мек килим го прави совршен прилог на било кој простор за живеење, веднаш подобрување на изгледот и чувството на вашата соба.Погодна за спалната соба и дневна соба влезна врата камин, исто така, може да биде симпатична миленичиња перница, троседот перница, ѕид tapestry декорација !.Занаетите Хоби : да почнеме нова хоби со latch кука за полнење килим !Уживајте во DIY занаети со вашите деца и пријатели, совршен рачно изработени занаетчиски за возрасни или се почетници.Заврши Алатки : Ние сме предвидени со сите алатки што треба да се создаде кадифен текстура килим.Со печатени платно, англиски инструкции, предиво и капчиња кука ќе може да започнете веднаш!.Уникатни Ракотворби Подарок : Вие не може да се заврши овој голем проект со вашето семејство, ова ќе биде незаборавно и убаво искуство.Можете да го користите како роденденски подарок или годишнина подароци, одмор подароци, за продлабочување на меѓусебната чувства.Производ Description Product description Features : Нашата комплет доаѓа во комплет со едноставен што може да се види инструкции,ОБОЕНИ-КОДИРАНИ ПЛАТНО помага на вашата DIY работа поудобно и полесно за beginners Latch Кука Колекции погоден за Деца, почетници и занаетите lovers Design отпечатена на платно.Тоа го прави рачно производство толку лесно.и покрај тоа што немате никакво искуство со latch кука и исто така можете да направите it The готовиот производ може да се мијат со рака, но не на перење со машина за перење.Спецификации : Производ големина : 50x50cm / 19.7" X 19.7"Matetial : 100% Cottom предиво& 100% памук ткаенини со Не се лизга за издавање rug Usage : Тепих / Килим / Tapestry / Перница / Pillow Package се Вклучени : 1 x Latch Кука Kit Note : Ова е Latch кука за полнење на додатоци,тоа е недовршена производ,Што Треба Да Заврши со Себе.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне